Зустрічайте літо в новому купальнику: актуальні моделі для стильного літа

Зустрічайте літо в новому купальнику: актуальні моделі для стильного літа

22 травня 2023 р.

Хоча ми все різні, кожна з нас бажає почуватися відмінно. Так добре підібраний крій може творити магію. Просто оберіть правильний купальник, надихаючись нашими порадами.

Купальники, які пасують будь-якій фігурі.

Неважливо який ви маєте зріст чи вагу, адже жіночність не залежить від цифри на вагах або віку. Жіночність - це про гарне сапомочуття та самовпевненість. Якщо ви неяковієте на пляжі або біля басейну, то правильно підібрана модель купальника позбавить вас цього почуття, адже вдалий крій підкреслить ваші переваги та додасть впевненості у собі. 

Etna, Жіночий роздільний купальник III (Код товару: Amelia39G_068_sada), Жіночий суцільний купальник Rainbow I (Код товару: EwaW_610)

Класика - це не завжди нудно

До класики відносяться суцільні та роздільні, більш консервативного крою, купальники, зазвичай із високими трусиками і бюстгальтером на кісточках. Якщо вам здається, що така модель не може дивувати, то зосередьтеся на деталях: виразні візерунки, насичені кольори, квіткові або анімалістичні принти, оригінальна шнурівка роблять із, на перший вигляд, простого виробу вишукану модель, гідної модного подіуму. Додайте легку сукню, парео або капелюшок і ви отримаєте витончене вбрання, в якому можна відвідати вечірку біля пляжного бару.

Etna, Роздільний жіночий купальник Kate I (Код товару: CD28W_608_sada), Жіночий роздільний купальник Stella (Код товару: Stella81W_608_sada)

Не бійтеся відкрити свої форми

Пориньте в літні розваги. Для гарної засмаги найкраще обрати бікіні, роздільний купальник зі знімними бретеляма, щоб уникнути білих смуг на тілі або бюстгальтер-бандо. Якщо ж вам не подобаються такі моделі, то відмінним компромісом стануть танкіні. Вони приховують недосконалості, а для того, аби отримати гарну засмагу, достатньо їх підгорнути.

Astratex, Жіночий роздільний купальник Ibiza Dance (Код товару: PLA065_MX1_sada)

Впевненість ніколи не вийде з моди

Ви знайшли колір або малюнок своєї мрії, але вам не подобається крій купальника? У нашому магазині одна модель має кілька різних кроїв, які підходять кожній жінці: від бікіні, для більш сміливих, до суцільних купальників, для тих, хто обирає зручність. Та завжди вам буде личити те, в чому ви будете себе відчувати добре. Насолоджуйтесь сонцем та літом сповна.

Etna, Жіночий роздільний купальник Elison I (Код товару: CWL11L_001_sada), Astratex, Пляжна туніка Anne довга (Код товару: PLA153_001_sat)
Volin, Жіночий роздільний купальник Beatrice I (Код товару: P807APFPink_sada), Жіночий суцільний купальник Raina (Код товару: P820APFPink)

Фотографії були зроблені в закладі розміщення K Vechtru (Інстаграм @k_vechtru_nevsedni_ubytovani)