Стильна відпустка: літо в колі сім'ї, сповнене спільних розваг та душевного спокою

Стильна відпустка: літо в колі сім'ї, сповнене спільних розваг та душевного спокою

9 травня 2023 р.

Літо - це пора відпочинку, радості та відпусток! Збираєтесь кудись із сім'єю? Черпайте натхнення з наших ідей щодо стильних купальників. Ми підкажемо, які моделі підходять як для мами, так і для доньки, щоб у вас вийшла гармонійна пара.

Налаштуйтеся на одну хвилю

Ми, жінки, цілий рік живемо в напруженому ритмі. Нелегко поєднувати роботу, домашні обов'язки, піклування про дім, сім'ю та догляд за собою. Коли справа доходить до відпочинку, ми маємо насолоджуватися часом, проведеним з близькими, якомога повніше. Але це зовсім не означає, що нам треба забути про стиль. Любите, щоб все було продумано до дрібниць? А як щодо того, щоб разом з донькою створити модний дует?

Купальники, які пасують кожній жінці

Доньки часто відчувають, що мама їх не розуміє - чи то йдеться про стиль життя, чи про модні образи. Проте вистачить лише трохи змінити крій, і ви обидві будете задоволені. Ми в Astratex знаємо, що кожна жінка сприймає моду по-різному, тому у нас ви знайдете купальники, які підійдуть кожній з вас.

LAUMA lingerie, Жіночий роздільний купальник Savoy I I (Код товару: 39K35_sada), Etna, Жіночий суцільний купальник Eva (Код товару: Eva_001)

Активний відпочинок та спорт

Ви належите до жінок, які люблять займатися літніми видами спорту? Вибираючи купальник, зважайте на це. Суцільні моделі - ідеальний варіант, оскільки вони краще тримаються на місці під час активних рухів. Але це зовсім не означає, що на них не може бути ніяких цікавих деталей у вигляді прорізів, поєднання візерунків або, наприклад, тугої шнурівки. Для жінок, які віддають перевагу роздільним купальникам, можна порекомендувати моделі з класичними трусиками без зав'язок та міцнішими бюстгальтерами на кісточках або з ущільненням.

Volin, Жіночий роздільний купальник Beatrice I (Код товару: P807APFPink_sada), Жіночий суцільний купальник Raina (Код товару: P820APFPink)

Залита сонцем ідилія

Для засмаги, звісно, найкраще підходять роздільні купальники, оскільки вони відкривають більшість поверхні тіла. Пальму першості серед моделей для бронзової шкіри утримує бікіні, оскільки у нього доволі відкриті трусики та бюстгальтер з трикутними чашечками, часто на шнурівці, а коли ви лежите на животі, для рівної засмаги, їх можна легко розв'язати. Однак, якщо з якихось причин вам некомфортно в роздільному купальнику або ви просто віддаєте перевагу суцільному, зверніть увагу на моделі з глибшим декольте і відкритішими трусиками. А якщо ви вже втомилися від сонця, сховатися від нього можна під стильним парео або пляжною сукнею, яка до того ж захистить не лише плечі.

Astratex, Бікіні Bibi (Код товару: Bibi01ATX_sada), Жіночий суцільний купальник Beryl I (Код товару: Beryl04ATX)

Відпочинок у СПА

Плануєте сімейний дівчачий релакс? Нехай всі знають, що ви разом. Купальники в тон придадуть вам обом ефектності. Це можуть бути моделі з однаковим кроєм, візерунком або, наприклад, в одній кольоровій гамі.

Не переймайтеся віком, адже це лише цифра, і правило, коли зріла жінка мала обов'язково вибирати суцільний купальник, вже давно застаріло. На пляжі або біля басейну не бійтеся з гордістю демонструвати свої принадні форми. Роздільні моделі чудово виглядають на будь-якій фігурі. У той час, як мами зазвичай вибирають моделі із завищеною талією і класичним бюстгальтером на кісточках, донькам, які прагнуть підставити під сонячні промені якомога більше участків свого тіла, підійдуть відвертіші трусики і бюстгальтер із зав'язками. Однак для плавання краще вибирати ущільнені або напівущільнені бюстгальтери з міцнішими зав'язками, які краще підтримують груди під час руху.

Etna, Роздільний жіночий купальник Kate I (Код товару: CD28W_608_sada), Жіночий роздільний купальник Stella (Код товару: Stella81W_608_sada)

Що одягнути на пляж?

Якщо цього року ви збираєтеся з донькою на море, спробуйте обрати більш яскравий купальник. Він не дозволить загубитися в натовпі, а яскраві кольори будуть гарно виділятися на фоні літньої засмаги. Також ви можете погратися з різними фасонами. Суцільні купальники можна оживити цікавим поєднанням кольорів або виразним візерунком. Потім це можна повторити у відповідному роздільному купальнику. Використовуйте аксесуари, щоб довершити свій пляжний образ.

Etna, Жіночий роздільний купальник III (Код товару: Amelia39G_068_sada), Жіночий суцільний купальник Rainbow I (Код товару: EwaW_610)

Фотографії були зроблені в закладі розміщення K Vechtru (Інстаграм @k_vechtru_nevsedni_ubytovani)