Як обрати купальник за типом фігури?

Як обрати купальник за типом фігури?

Знайти купальник, який буде підходити саме вам, зовсім нелегко. Іноді так стається, що на вішалці вони виглядають просто неперевершено, але після примірки думка змінюється. Чому так і як правильно обрати купальник? Нижче ми допоможемо з цим розібратися.

16 травня 2024 р.

Перевернутий трикутник

Жінки такого типу мають вузьку талію та ширші за стегна плечі. Оберіть купальник із сміливою нижньою частиною: яскраві, із декоративними рюшами, багатошарові трусики. Бікіні, майки, трусики і шорти - все це підійде до вашого типу фігури.

Трикутник

Такий тип фігури ще називають «груша». Жінки з такою фігурою мають більш вузькі плечі і широкі стегна. Обирайте виразні або багатошарові топи з однокольоровими трусиками. Купальник із зав'язкою на шиї підкреслить ваші принади, тож не бійтеся візерунків, так як вони візьмуть всю увагу на себе. Неймовірно виглядають трусики з  рельєфним малюнком. Уникайте високих трусиків, а віддавайте перевагу моделям із широкою бічною частиною. 

Яблуко

Широка грудна клітина, майже непомітна талія і більший животик, вузькі плечі і стегна - це все притаманно жінкам такого типу. Є багато красивих купальників, які підходять саме вам. Це може бути і суцільний купальник із високим вирізом, танкіні, монокіні або короегуючий купальник. Такі моделі прикриють недоліки і візуально підкреслять принади.

Пісочний годинник

Плечі і стегна однаково широкі, талія вузька, тому достатньо підкреслити ваші принади, аби підкреслити жіночність. Для цього ідеально підійдуть бікіні, купальники з трикутними чашками, без бретелей або суцільні моделі неординарних кольорів чи з малюнками. Також не оминайте яскраві моделі трусиків. Пасуватимуть купальники з бардот-бюстгальтером або спокусливими бразиліанами, які злегка відкривають сідниці. 

Спортивна фігура

Перехід між стегнами і талією практично непомітні, тому жінкам зі спортивною фігурою ідеально підійде купальник із трусиками із зав’язками збоку або бікіні з вирізами, які підкреслять вашу жіночність. Також вдалим вибором стане суцільний купальник з витонченою лінією талії, яка  підкреслює її. Ущільнені чашки або бюстгальтери push-up забезпечуть вам неперевершене декольте, тож не бійтеся візерунків, різноманітності чи воланів.